Opinie:

 1. Dzięki zastosowaniu farby Smart Wall Paint poprawiła się znacznie współpraca oraz szybkość działania miedzy pracownikami. Nasze sale zmieniły się w miejsca w których ludzie wspólnie się inspirują do nowych pomysłów, mogą razem „głośno myśleć”. A co za tym idzie, poprawa wydajności pracy. Smart Wall Paint to idealny pomysł na zmiany.
  Marcin Mendzla – Dyrektor BS Trans

 2. Polecam zastosowanie farby Smart Wall Paint wszystkim mamom. Dzieci chętnie korzystają z możliwości pisani i rysowania po swoich ścianach, a ja dodatkowo mam swoje ścianki w kuchni i przedpokoju, gdzie zapisuję ważne informacje. Ślady po markerach łatwo się czyszczą, a magnesy trzymają nawet plakaty dzieci.
  Natalia Namroży

 3. Użytkujemy farbę Smart Wall Paint, którą została pomalowana ściana w naszej Sali konferencyjnej i jest używana do prowadzenia szkoleń oraz prezentacji. Wykorzystujemy ją zarówno jako sucho ścieralną tablicę do pisania jak również jako ekran dla rzutników.
  Uważamy, że jest to dobre rozwiązanie dla trenerów prowadzących szkolenia oraz ich uczestników i z pewnością możemy to rozwiązanie polecić do stosowania innym. Na uwagę zasługuje również wysoka jakość produktu i profesjonalizm firmy, która ją aplikowała.
  Bogdan Longawa – Dyrektor TAX LONGA

Referencje: