Farba suchościeralna

Jak to działa – farba suchościeralna

W dzisiejszym poście należącym do serii „Jak to działa” opowiemy o naszym najlepiej sprzedającym się produkcie, czyli farbie suchościeralnej.

Co to za produkt?

Farba suchościeralna Smart Wall Paint jest to jednowarstwowa farba dostępna w kolorze białym oraz bezbarwnym.

Za pomocą tej farby można zamienić każdą ścianę, drzwi lub biurko w powierzchnię, po której można pisać markerem. Jedna puszka naszej farby wystarcza na 6m2 i posiada dziesięcioletnią gwarancję. Odkryj na nowo swoje biuro, salę konferencyjną lub jakąkolwiek inną przestrzeń za pomocą jednej warstwy farby tablicowej.

Farba suchościeralna w akcji

Farba suchościeralna Smart Wall Paint jest używana przez tysiące firm oraz szkół na całym świecie. Nasza farba wygrała nagrodę „EOPA Produkt roku” na gali „European Office Product Awards 2014”. Farba tablicowa może być stosowana na dowolnej przestrzeni, ponieważ posiada bardzo niską zawartość LZO.

Malowanie

Malowanie naszą farbą jest bardzo proste i każdy może to zrobić. Wpierw delikatnie przeszlifuj całą powierzchnię oraz pozbądź się z niej kurzu i pyłków. Następnie nałóż odpowiednią farbę podkładową i po jej wyschnięciu nanieś naszą farbę do markerów. Po 5 godzinach ściana będzie sucha, a po tygodniu będziesz mógł korzystać ze swojej nowej powierzchni suchościeralnej. Poniższy filmik pokazuje jak działa nasza farba.

Jeżeli przyda Ci się dodatkowo funkcja magnetyczna sprawdź naszą tapetę magnetyczno-suchościeralną, po której można pisać mazakiem i przyczepiać magnesy.


Klienci, którzy nam zaufali
onet
relayr
mikomax
kler
mbank
grecos
ing
google
g2a
ceri
castorama

© Smarter Surfaces. Wszelkie prawa zastrzeżone.