powierzchnie suchościeralne jako narzędzie do burzy mózgów

Powierzchnie suchościeralne jako narzędzie do burzy mózgów

Zastanawiałeś się kiedyś nad dodaniem do swojego biura powierzchni suchościeralnej? To świetny sposób na ulepszenie efektywności spotkań, zgłębiania pomysłów oraz narzędzie przydatne przy burzy mózgów. Istnieje wiele sposobów na stworzenie powierzchni, po której można pisać markerem. W dzisiejszym wpisie omówimy, jak przeprowadzić skuteczną burzę mózgów, co to jest mindmapping oraz różne sposoby wykorzystywania powierzchni suchościeralnych jako narzędzi do efektywniejszej pracy w zespole.

Skuteczna burza mózgów

Burza mózgów jest doskonałym narzędziem, której zadaniem jest wygenerowanie jak największej ilości pomysłów. Absolutnie kluczowe jest, by pozwolić na „burzę” – zapisujemy wszelkie pomysły, jakie tylko przyjdą nam na myśl, w tym procesie liczy się głównie ilość. Zachęcaj swoich współpracowników do wyrażania nawet najbardziej szalonych pomysłów jakie potrafią wymyślić. Po energicznej burzy mózgów zawsze zostaje wiele pomysłów do rozpatrzenia.

Co to jest Mindmapping

Mindmapping jest to bardzo skuteczna i prosta metoda wykonywania notatek. W centralnym punkcie powierzchni należy umieścić symbol tematu notatki, od którego powinny rozchodzić się co najmniej cztery linie, każda w innym kolorze oznaczające najważniejsze zagadnienia, opisane jednym słowem kluczem. Mapa myśli przypomina w pewnym sensie drzewo genealogiczne. Za pomocą mapy myśli, jesteśmy w stanie rozłożyć każdy temat na czynniki pierwsze, co pozwala spojrzeć na dany problem z szerszej perspektywy.

Mindmapping

Powierzchnia suchościeralna do optymalizacji pracy

Zarówno zaletą jak i wadą burzy mózgów i techniki mindmapping, jest fakt, że potrzebna jest bardzo duża powierzchnia, aby obydwa narzędzia były efektywne. Najlepsza i największa powierzchnia jaka nam przychodzi do głowy, to po prostu cała ściana!

Doskonałą alternatywą do ograniczonych rozmiarem tablicy suchościeralnej, czy flipchartów jest stworzenie całej ściany, po której można pisać markerem, za pomocą farby lub tapety suchościeralnej.

Farba suchościeralna to jednowarstwowa farba do pisania markerem, która przekształca każdą gładką powierzchnię w obszar do zapisywania. Ciekawą opcją jest również tapeta suchościeralna, z której można korzystać już po 24 godzinach od zawieszenia na ścianie. Nie będziesz mieć żadnych ograniczeń rozmiaru, jak w przypadku zwykłych tablic i możesz stworzyć nowoczesne i efektywne miejsce pracy.

powierzchnia do pisania markerem

Dlaczego nie mogę przekształcić ścian w tablice magnetyczne?

Nie musisz poprzestać na jednej funkcjonalności, dlaczego nie wybrać dwóch?

Z tapetą magnetyczno-suchościeralną możesz zamienić każdą gładką powierzchnię w wielofunkcyjne narzędzie do efektywnej pracy. Twórz projekty, zapisuj pomysły i przyczepiaj ważne dokumenty na swojej nowoczesnej powierzchni. Będziesz mógł wykorzystać swoją przestrzeń w każdym calu, ponieważ cała ściana będzie tablicą. Nie będziesz musiał się martwić, że zabraknie Ci miejsca.

Twoja powierzchnia suchościeralna może być dowolnego rozmiaru i koloru

W przeciwieństwie do zwykłych tablic suchościeralnych, które są stosunkowo małe i dostępne tylko w kolorze białym, farba tablicowa może być dowolnego rozmiaru i koloru. Możesz dodać funkcję suchościeralną do czerwonej, niebieskiej czy żółtej ściany, za pomocą bezbarwnej farby suchościeralnej. Firmy uwielbiają farby do markerów, ponieważ mają nieograniczone miejsce do notowania.

Produkty suchościeralne to gwarancja bezpieczeństwa

Nie musisz bać się o zdrowie swoje i pracowników malując naszymi farbami. Wszystkie produkty Smarter Surfaces są nietoksyczne i nieszkodliwe dla Twojego zespołu. Możesz cieszyć się 10 latami pisania bez obaw. Mamy na to certyfikat! Pamiętaj, że korzystając z naszych produktów dbasz również o środowisko, korzystając z mniejszej ilości papieru.


Klienci, którzy nam zaufali
onet
relayr
mikomax
kler
mbank
grecos
ing
google
g2a
ceri
castorama

© Smarter Surfaces. Wszelkie prawa zastrzeżone.