rozwój firmy dzięki farbie suchościeralnej

Najważniejsze wskazówki i porady dotyczące korzystania z powierzchni suchościeralnej

Przekształcenie miejsca pracy w obszar zwiększonej produktywności i kreatywności jest łatwiejsze niż myślisz, dzięki naszym innowacyjnym produktom do pisania markerem.

Przeczytaj poniżej kilka wskazówek dotyczących korzystania z naszych produktów do tworzenia tablic suchościeralnych i spraw by wszystkim w biurze pracowało się znacznie przyjemniej.

Organizacja

Dodatkowa powierzchnia do pisania markerami oznacza więcej miejsca do zapisywania cennych informacji oraz mniej bałaganu.

Nie ma potrzeby posiadania wszędzie stosów dokumentów i papierów, wystarczy, że napiszesz swoje pomysły i plany bezpośrednio na ścianie!

Powierzchnia tablicowa zmotywuje również Ciebie i Twoich pracowników do wstawania i pisania na ścianie w ciągu dnia, co jest świetne, ponieważ siedzenie przy biurku przez wiele godzin może obniżyć poziom energii.

Kobieta pisząca na ścianie suchościeralnej.

Podziel swoją powierzchnię

Pisanie na całej ścianie może być przytłaczające, gdy jest ona potrzebna do różnych celów. Jeśli chcesz podzielić swoją powierzchnie do pisania na kilka części, zalecamy użycie markerów do tablicy, aby wyraźnie podzielić ścianę.

Dzielenie powierzchni tablicy na różne obszary pod kątem określonych aspektów, takich jak burza mózgów, jest bardzo korzystne. Może zmotywować współpracowników do większego skupienia się na swoich myślach. Dobrze jest również stworzyć małą, nieformalną część tablicy, aby w ciągu dnia zapisywać dowolne pomysły, które komuś przyjdą na myśl.

Użyj trwałego markera lub kolorowej taśmy samoprzylepnej, aby jeszcze lepiej podzielić powierzchnię na części. Odpowiedni spray do usuwania tuszu usunie oba te produkty w razie potrzeby.

Delegowanie obowiązków

Ważne jest, aby równomiernie rozłożyć taski w zespole, aby nikt nie był przytłoczony ani nie wypalił się.

Na początku każdego tygodnia umieść na tablicy zadania i terminy na następny tydzień dla każdego pracownika. Pozwala to w jasny i skuteczny sposób delegować obowiązki do swojego zespołu. Użyj różnokolorowych znaczników, aby zidentyfikować zespoły i wszelkie komentarze.

Sala konferencyjna z produktami suchościeralnymi do pisania mazakiem.

Duża czcionka

Jesteś przywyczajony do pisania na kartce lub monitorze przed sobą, ale pamiętaj, że masz teraz całą ścianę! Upewnij się, że pismo jest duże i czytelne z daleka dla współpracowników.

Nie bój się pisać wielkimi literami (nikt nie pomyśli, że krzyczysz, obiecujemy) i podkreślaj kluczowe słowa, aby punkty były bardziej czytelne i łatwiejsze do zrozumienia. Możesz również zapisać ważniejsze punkty w różnych kolorach, aby bardziej się wyróżniały.

Wprowadź dodatkowe kolory do swojego miejsca pracy

Używaj różnokolorowych markerów na swojej powierzchni suchościeralnej, aby zdefiniować różne działania lub zadania w ramach projektu.

Różne kolory markerów przydadzą Ci się do zaplanowania wszelakich zadań lub spotkań. Dodatkowe kolory sprawią, że Twój plan będzie bardziej estetyczny oraz bardziej uporządkowany i łatwiejszy do odczytania na pierwszy rzut oka.

Żółte drzwi po których można pisać mazakiem.

Czas na bazgroły

Pomimo powszechnego przekonania, że bazgroły odwracają uwagę pracowników, badania wykazały, że w rzeczywistości mogą one być korzystne. Badania udowodniły, że ci, którzy rysują bazgroły, potrafili zapamiętać więcej informacji niż ci, którzy ich nie robią.

Nałóż warstwę naszej bezbarwnej farby suchościeralnej na biurka pracowników, aby mogli raz na jakiś czas się odstresować, odsapnąć i pobazgrolić.

Fotografuj swoje pomysły

Podczas spotkań nie każdy może mieć pomysły lub może nie starczyć czasu, aby podzielić się przemyśleniami, dlatego ściana z możliwością pisania pisakami przydaje się, ponieważ każdy może zapisywać swoje pomysły przez cały dzień.

Aby mieć pewność, że wszystkie pomysły zostaną zapamiętane, zrób zdjęcie ściany na koniec dnia lub w kluczowych momentach spotkań i sesji burzy mózgów. Prześlij te zdjęcia na dysk współdzielony, aby wszyscy w biurze mogli je obejrzeć i wrócić do nich w razie potrzeby, gdy na ścianie będą już rozpisane nowe pomysły przez innych pracowników.

Ludzie korzystający z powierzchni do pisania mazakiem, podczas spotkania.

Utrzymywanie

Bardzo ważne jest, aby dbać o ściany tablicy i używać odpowiednich produktów, aby utrzymać powierzchnie w doskonałym stanie.

Używanie markerów wysokiej jakości ograniczy rozmazywanie się i sprawi, że deska będzie wyglądać jak nowa.

Regularnie czyszczenie tablicy za pomocą płynu eliminuję możliwość pojawienia się trwałych zabrudzeń oraz dokładnie czyści nawet trudne stare, ciężko schodzące ślady po markerach.

Alternatywnie możesz zrobić własny środek czyszczący z octem. Wymieszaj takie samy ilości wody i octu, aby stworzyć domowy roztwór do czyszczenia tablicy suchościeralnej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy wysłać maila do biuro@smartwallpaint.pl, bądź o kontakt telefoniczny 609242571


Klienci, którzy nam zaufali
onet
relayr
mikomax
kler
mbank
grecos
ing
google
g2a
ceri
castorama

© Smarter Surfaces. Wszelkie prawa zastrzeżone.